Camping

Kampımız, rafting tesisimizin içindeki alanda yer almaktadır.

Tesisimiz köy merkezine yürüyüş mesafesinde olup dolmuş ve belediye otobüsleri ile Cumayeri ilçe merkezine ulaşabilirsiniz
Kampçılar için ayrılmış alanlarda, aydınlatma ve elektrik prizi (max 4a sadece şarj , aydınlatma yada oto buzdolabı çalıştırabilir) mevcuttur kendinize ait 3-5 m kablo getirirseniz ücretsiz kablonuz yoksa depozitolu vereceğimiz kabloyla kullanabilirsiniz.

Kamp misafirlerimiz ücretsiz olarak ,gazlı ocakları olan mutfağımızda kendi yemeklerini hazırlayabilir ,sıcak duşlardan ve soyunma kabinlerinden , minderlerden,ücretsiz faydalanabilmektedir.

Evcil hayvanların kampa girmelerine izin verilememektedir .

Mangal yakılması ve pişirilmesi sadece ortak mangal bölümünde yapılabilir.

Gece özellikle saat 23:00 dan itibaren hiçbir şekilde müzik çalınmamalı tv sesi ve yüksek sesli konuşmadan kaçınılmalıdır.

Gece 23.00 den sonra her türlü motörlu araç sadece otoparka girebilir.

Gece bekçimiz 20:00-07:00 arası tüm gece nöbettedir uyarılarının dikkate alınması güvenlik ve rahatınız için önemlidir.

Kamp bölümünde konaklama bayram dönemlerinde de yoğun olabilmekte arazi durumundan ötürü rezervasyon yapılması mümkün olamamaktadır telefonla bilgi alabilirsiniz.

Çadır ve tüm kamp ekipmanları misafirlerimize aittir ve rahat edebilmeniz için battaniye çarşaf yastık şişme yatak vs yanınızda getirmeniz gerekir tesisimizde çadır kiralanmamaktadır.

Mutfakta kendi yemeğinizi yapmak için tencere tabak çatal bardak gibi malzemenizi yanınızda getirmeniz gerekir hijyen dolayısıyla vermemiz mümkün olmamakta sadece plastik tabak bardak çatalı bizden temin edebilirsiniz.
Kamp için sitemiz üzerinden rezervasyon kabul edilememektedir. Fiyat ve Rezervasyon için sitemizde yayınlanan telefon numaralarından ya da canlı destek hattındaki müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.